Jack And Rouse Suites De Mar
6-slaapkamer Jack And Rouse Suites De Mar Mar de Las Pampas bevatten een gunstige ligging ten opzichte van stadsattracties zoals Sendero Botanico, gelegen op 7 minuten wandelen ervandaan.
Zona De Pesca Mar Azul is op 3 km van het appartement, terwijl de Namaste 4 km verderop ligt. Bovendien ligt dit appartement op een paar stappen verwijderd van het Casa de los Peones y Tanque de Agua van Mar de Las Pampas. Jack And Rouse Suites De Mar liggen binnen 20 minuten rjden van het Playa Mar Azul.
De accommodatie heeft een patio en een balkon met airconditioning voor optimaal comfort. Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met handdoeken in het appartement. Daarnaast vindt u er een bidet, een bubbelbad en een douche.
Voor degenen die hun eigen maaltijden willen koken, bieden Jack And Rouse Suites De Mar zelfvoorzienende opties zoals een waterkoker, een oven en keukengerei.
- Locale bezienswaardigheiden
- Nuestra Senora del Valle941 km
- Paseo Aldea Hippie171 km
- Rincon en el Bosque1140 km
- Natural Reserve Mar de Las Pampas510 km
- Casa de los Peones y Tanque de Agua de Mar de las Pampas318 km
- Anfiteatro Mar De Las Pampas316 km
- Churros "El Topo" Mar Azul1277 km
- Posada La Casona372 km
- Luchthavens
- Luchthaven Villa Gesell17 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Kluisje
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Mini bar
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Jack And Rouse Suites De Mar?
De Paseo de Compras en het Casa de los Peones y Tanque de Agua van Mar de Las Pampas behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van Jack And Rouse Suites De Mar. - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Jack And Rouse Suites De Mar?
Het duurt 10 minuten lopen om van Jack And Rouse Suites De Mar naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Jack And Rouse Suites De Mar?
De prijs van het boeken van Jack And Rouse Suites De Mar is $185.